Jobs Jobs Jobs Built by PORR

PORR CONSTRUCT S.R.L.

Economist (Șantier)

Program întreg

Responsabilitățile tale

  • Gestionarea în SAP a facturilor şi a întregii proceduri de facturare, până la efectuarea plăţii
  • Negocierea, generarea şi monitorizarea contractelor cu furnizorii şi subcontractorii
  • Participarea la întocmirea bugetului pentru proiect
  • Participarea la pregătirea închiderilor lunare în cadrul proiectului
  • Generarea de fluxuri de numerar, prognoze şi analize de cost
  • Gestionarea și urmărirea schimburile financiare între centrele de cost
  • Monitorizarea situaţiei privind garanţiile pentru creditori şi debitori
  • Managementul inventarului pentru proiectul desfăşurat
  • Vei fi responsabil pentru comunicarea deschisă și directă cu echipa și managementul proiectului
  • Vei contribui la realizarea tuturor obiectivelor din echipa de proiect legate de resursele umane

Competențele tale

  • Studii economice (Economie, Inginerie economică sau similar)
  • Cunoașterea contabilității costurilor și a legislației fiscale
  • Experienţă de minim 3 ani într-o poziţie similară
  • Cunoştinţe MS-Office (Excel, Word), SAP
  • Limba engleză – nivel conversațional

Beneficiile tale

  • Venim la pachet cu: mediu de lucru dinamic, oportunități de învățare și dezvoltare continuă, abonament de servicii medicale la clinică privată, BOOKSTER Read ‘n’ Roll, 7 Card
  • Te așteptăm în echipa noastră pentru a construi împreună!
locație
Arad, Buftea, Constanța, Oradea, Timisoara, Tigveni (Argeș), România
Începutul activității (prima ta zi de lucru este ...)
În cel mai scurt timp

Beneficiile din cadrul PORR

  • Program flexibil
  • Servicii medicale
  • Oferte personalizate
  • Dezvoltare personală și profesională

Persoana de contact

Suntem aici pentru dumneavoastră. Pentru întrebările dvs. despre cariera dvs. la PORR.
Nadia Florescu Contactați-ne acum

S-ar putea să vă placă și aceste locuri de muncă

Manager Contract

Start of Work
Employment Type
Address
București, Timişoara, Constanța

Address
Arad, Buftea, Constanța, Oradea, Timisoara, Tigveni (Argeș)