Jobs Jobs Jobs Built by PORR

PORR CONSTRUCT S.R.L.

Manager comercial de proiect

Program întreg

Responsabilitățile tale

  • Asigurarea implementării aspectelor comerciale și contractuale ale proiectului de construcție
  • Analiza, estimarea, eficientizarea costurilor, precum și identificarea posibilităților de reducere a acestora
  • Coordonarea echipei din subordine, acordarea de sprijin și îndrumare în vederea atingerii obiectivelor
  • Menținerea relațiilor contractuale cu subcontractorii, furnizorii și prestatorii
  • Monitorizarea materialelor și pregătirea inventarului
  • Asigurarea respectării bugetelor alocate fiecărui proiect
  • Pregătirea rapoartelor de progres financiar împreună cu departamentul tehnic
  • Planificarea fluxului de numerar

Competențele tale

  • Studii superioare finalizate (Facultatea de Științe Economice/similar)
  • Experiența peste 5 ani într-o poziție similară constituie un avantaj
  • Cunoștințe de contabilitate a costurilor și de legislație fiscală
  • Abilități de analiză și rezolvare a problemelor și capacitatea de a gestiona mai multe sarcini
  • Experiență dovedită de a lucra cu termene limită și de a prioritiza activitățile
  • Abilități de comunicare scrisă și verbală
  • Limba engleză - nivel conversațional
  • Competență în MS-Office (Excel, Word), SAP MM

Beneficiile tale

  • Venim la pachet cu: mediu de lucru dinamic, oportunități de învățare și dezvoltare continuă, abonament de servicii medicale la clinică privată, BOOKSTER Read ‘n’ Roll, 7 Card
  • Te așteptăm în echipa noastră pentru a construi împreună!
locație
Reșița, România
Începutul activității (prima ta zi de lucru este ...)
În cel mai scurt timp

Beneficiile din cadrul PORR

  • Program flexibil
  • Servicii medicale
  • Oferte personalizate
  • Dezvoltare personală și profesională

Persoana de contact

Suntem aici pentru dumneavoastră. Pentru întrebările dvs. despre cariera dvs. la PORR.
Ana Maria Cotnareanu Contactați-ne acum

S-ar putea să vă placă și aceste locuri de muncă

Start of Work
Employment Type
Address
Reșița